• 1 z 4
 

Relaxační svíčka Lípa a citron

 

Tyhto sklenice z kouřového skla už jsou skoro stálicí. Ve vetešnictví se víceméně objeví, ale pokaždé na mě promluví trochu jinak. Ovlivňuje to počasí i moje vnitřní rozpoložení. Tentokrát jsem je ovoněla čistou lipovou esencí a přidala kapku citrónu.

Tyto kouzelné sklenice z kouřového skla jsou ze skláren Květná ze 70. let. Tato sklárna je nejdéle fungující na našem území. 

Lípa  je ideální na psychiku, působí zklidňujícím a relaxačním účinkem, ulevuje při stresu a přepracovanosti. 

Citrón je velmi vhodný při duševní námaze a působí proti bolesti hlavy.

Dostupnost Skladem
380 Kč
   
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 120 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.