• 1 z 4
 

Malá levandulová

 

Malá levandulová je ta nejmilejší svíčka na světě. Je zabalená do malého plátěného pytlíčku, takže ji můžete klidně i někomu darovat. Z lásky, přátelství nebo jen tak pro radost. Je malá, je miloučká a voní po levanduli. Čistě. Uklidní kohokoliv, komu se dostane do ruky a potěší ho spousta květů na hladině. 

Sklenice jsou upcyklované z malého vetešnictví v malém městě. Z kolekce Ještěď  z české sklárny Květná. Spolu se svíčkou podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. 

Upcyklace je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

Dostupnost Skladem
410 Kč
   
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Levandule uklidňuje, navozuje klid před spánkem, pomáhá při léčbě migrény, bolestí hlavy, ulevuje od depresí, nervového napětí, vyčerpání a stresu. 

obsah: cca 130 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.