• 1 z 3
 

Exkluzivní svíčka v broušené sklenici

 

Jednoduchá svíčka s kaménkovým brusem z 60. let ze skláren Poděbrady. Jak jsou tyto sklenice krásné a oblíbené mezi Vámi, tak těžké je je mezi poklady ve vetešnictví najít. Někdy neodolám a nechám si je doma, ale tyhle jsem nechala pro Vás, aby mezi Vás roznesly sílu a energii.

Jejich zdobení jsem chtěla nechat vyniknoiut a tak jsem k nim přidala jen jednoduchyý střapeček a ovoněla je eucalyptem, který pročistí vzduch v místnosti. Je to jednoduchá velmi svěží vůně, která vám pomůže se uklidnit a uvolnit.

Dostupnost Vyprodáno
430 Kč
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
Položka byla vyprodána...
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Při použití vůní dbám na to, aby síla byla opravdu velmi jemná, protože přemíra vůně může způsobovat bolest hlavy. 

obsah: cca 100ml

 Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.