• 1 z 2
 

Energická svíčka s citronem

 

Málá svíčka plné energie. Eucalypt a citron jsou silné energické vůně, které rozvibrují místnost, ve které svíčku zapálíte. Současně budete mít vkusný doplněk vašeho domova.

Pro tyto malé svíčky jsem vybrala sklenice ze sklárny Květná. Našla jsem je zapadlé ve vetešnictví - líbila se mi jejich energie. Později je můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. 

Podpoříte také upcyklaci, což je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

Dostupnost Vyprodáno
440 Kč
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
Položka byla vyprodána...
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Eucalypt a citron jsou energizující vůně. Citron povzbuzuje, osvěžuje a dodává novou energii. Eucalyptus čistí vzduch a uvolňuje.

obsah: cca 130 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.