• 1 z 3
 

Dárkový balíček svíček - příroda

 

Inspirovaný přírodou. Vytvořila sem dárkový set tří svíček, zdánlivě rozlišných, ale dokonale spolu souznicích jako všechny elementy přírody. Pro každého, kdo miluje přírodu, nebo kdo chce hlouběji proniknout do jejího nitra. Tak jako láska přírody je bezpodmínečná, tak funguje i tato trojice svíček. Jednoduchost vůní spolu dokonale spolu ladí. Pokud chcete lehkost zapálíte pouze jednu z vůní, naopak pokud chcete dokonalou harmonii zapálíte všechny najednou.

Lípa, heřmánek a citrón jsou společně skvěle doplňující se vůně.

Lípa uklidňuje.

Heřmánek uvolňuje.

Citrón osvěžuje a pročisťuje.

Dostupnost Vyprodáno
890 Kč
Kategorie Produkty by Yoga Day
Položka byla vyprodána...
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 300 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.