• 1 z 4
 

Svíčka síla s velkým křišťálem

 

První byl nápad s kříšťálem, který je velmi silný kámen. Jeho zahříváním při pálení svíčky se zvyšují vibrace, které vydává a jeho síla proudí do prostoru mnohem více. Křišťál je univerzální a nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je velmi silný a zesiluje energii, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Věděla jsem že k tak velkému kameni bude potřeba zcela jednoduchá sklenice. Tyto velmi lehké a minimalistické sklenice ze 70. let mi přišly pod ruku zcela náhodou. Bylo jich stejné množství jako krystalu.

Vůni jsem zvolila velmi svěží - citron a mandarinka.

Citrón působí proti únavě, dodává sílu a energii. 

Mandarinka harmonizuje mysl při stavech napětí a smutku.

Koupí svíček podpoříte také upcyklaci, což je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

TIP: na očištění kříšťálu - po dohoření křišťál vyndejte, krátce zahřejte v mikrovlné troubě nebo bežné troubě a otřete papírovým ubrouskem. Vaš křišťál Vám bude dál vysílat sílu na vašem stole. 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
440 Kč
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 150 ml 

 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.