Novinka
  • 1 z 5
 

Svíčka plná lásky

 

Růžová svíčka je druhá v řadě, kterou jsem zvolila pro romantické večery, jako dárek z lásky a vlastně kamkoliv, kde je láska na pořadu dne. Ovoněla jsem ji vůni ylang ylang protože to je přesně ta vůně, kterou chcete při každém romantickém dni nebo večeru. Podporuje uvolnění, má afrodiziakální účinek a jednoduše rozpustí jakékoliv napětí. Je to svíčka lásky a sexuální energie. 

Ozdobená je kvítky růže a jasmínem. Víc lásky v jedné svíčce už být nemůže. 

Dostupnost Skladem
390 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.