• 1 z 4
 

Léčivá svíčka s ametystem

 

Lípa, heřmánek a ametyst jsem vybrala pro svíčku, která by měla maximálně podpořit vaše zdraví. A't už se cítíe mírně oslabení, jak psychicky nebo fyzicky, tato kombinace Vás nabudí a pomůže Vám k vaší pohodě.

Tradiční vůně lípy a heřmánkem jako bylikové směsi při všemožných nemocech je doplněná o velký kámen ametystu.

Ametyst je kamenem čistoty a býval šperkem králů. Je to pravdu velmi mocný kámen s ochrannou sílou. Je velmi spirituální. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny.

Je to kámen klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu.

Dostupnost Vyprodáno
440 Kč
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Koupí svíček podpoříte také upcyklaci, což je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

TIP: na očištění kamenu - po dohoření kámenl vyndejte, krátce zahřejte v mikrovlné troubě nebo bežné troubě a otřete papírovým ubrouskem. Vaš kámen Vám bude dál vysílat sílu na vašem stole. 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.