• 1 z 6
 

PŘEDPRODEJ Joga Diář nový design

 

Podpořte tvorbu diáře v předprodeji, získejte ho tak za lepší cenu. K odeslání v polovině řijna.

Nový Joga Diář Tvoje cesta k sebepoznání. Jedinečný diář, který Ti pomůže jít svou vlastní cestou. Začni kdykoliv. Cvič, medituj a vše ostatní k Tobě přijde samo. 

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 50 Kč (–13 %)
349 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Joga Diář PŘEDPRODEJ
 

Tento diář Ti možná pomůže najít tu správnou cestu. Možná Tě jen navede a nebo Ti bude sloužit jen jako praktický zápisník. Vytvořili jsme ho pro Tebe, pro nás, vlastně pro všechny. Na Tvojí cestě k sebepoznání.

Žádné reálné týdny nebo měsíce, je to totiž Tvůj čas a je jen na Tobě, jak s ním budeš pracovat. Nenech se omezovat a svazovat časem. DIÁŘ JE NEDATOVANÝ. Je tedy na tobě jak s ním budeš pracovat.

Očísluj si týden, kdy cvičíš, maluješ nebo medituješ. Osvoboď se od času, jsi jen Ty. Tady a teď.

Diář o rozměru A6 je vytištěn na ekologicky šetrném papíru. Navržen se smyslem pro detail a vyroben s láskou a péčí v České Republice

Diář je ilustrovaný nádhernými ásanami a mudramy, které ti pomůžou inspirovat se v daném týdnu. Mudry jsou zapomenuté, ale stará učení praví, že s nám pomohou léčit energetické nerovnováhy a jejich prostřednictvím i nejrůznější tělesná a duševní trápení.

 

Součástí diáře je designová, ručně vyrobená záložka s dřevenými korálky a přívěškem se symbolem, který těinspiruje na tvé cestě. Přívěšky jsou bez obsahu niklu a jiných škodlivých látek.

Diář se do Tvých rukou dostane zabalený ve lněném sáčku. Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.

Z každého prodaného diáře věnujeme 10 Kč na projekt Malá joga. Je to projekt, který spojuje děti s onkologickým onemocněním s lektory jógy a pomahá jim tak překonat těžké období jak po fyzické tak po psychické stránce. Váš nákup má smysl.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.