• 1 z 9
 

PŘEDPRODEJ Joga Diář nový design a meditační svíčka

 

Podpořte tvorbu diáře v předprodeji, získejte ho tak za lepší cenu. K odeslání od druhé poloviny řijna.

Nový Joga Diář Tvoje cesta k sebepoznání. Jedinečný diář, který Ti pomůže jít svou vlastní cestou. Začni kdykoliv. Cvič, medituj a vše ostatní k Tobě přijde samo. 

Pouze v předprodeji a v omezeném množství můžete získat Joga Diář spolu s meditační svíčkou. Meditační svíčka je ideální pro Tvé meditační chvíle nebo cvičení joga. Má uklidňující účinky. Je vyrobena ze sojového vosku, při jehož pálení nevznikají žádné škodlivé látky, ovoněná čistými esenciálními oleji z levandule a citronové trávy. Společně s diářem ji získáte za zvýhodněnou cenu.

Tohto balíčku máme jen omezené množství.

Dostupnost Objednáno
599 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Joga Diář PŘEDPRODEJ
 

Tento diář Ti možná pomůže najít tu správnou cestu. Možná Tě jen navede a nebo Ti bude sloužit jen jako praktický zápisník. Vytvořili jsme ho pro Tebe, pro nás, vlastně pro všechny. Na Tvojí cestě k sebepoznání.

Žádné reálné týdny nebo měsíce, je to totiž Tvůj čas a je jen na Tobě, jak s ním budeš pracovat. Nenech se omezovat a svazovat časem. DIÁŘ JE NEDATOVANÝ. Je tedy na tobě jak s ním budeš pracovat.

Očísluj si týden, kdy cvičíš, maluješ nebo medituješ. Osvoboď se od času, jsi jen Ty. Tady a teď.

Diář o rozměru A6 je vytištěn na ekologicky šetrném papíru. Navržen se smyslem pro detail a vyroben s láskou a péčí v České Republice

Diář je ilustrovaný nádhernými ásanami a mudramy, které ti pomůžou inspirovat se v daném týdnu. Mudry jsou zapomenuté, ale stará učení praví, že s nám pomohou léčit energetické nerovnováhy a jejich prostřednictvím i nejrůznější tělesná a duševní trápení.

 

Součástí diáře je designová, ručně vyrobená záložka s dřevenými korálky a přívěškem se symbolem, který těinspiruje na tvé cestě. Přívěšky jsou bez obsahu niklu a jiných škodlivých látek.

Diář se do Tvých rukou dostane zabalený ve lněném sáčku. Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.

Z každého prodaného diáře věnujeme 10 Kč na projekt Malá joga. Je to projekt, který spojuje děti s onkologickým onemocněním s lektory jógy a pomahá jim tak překonat těžké období jak po fyzické tak po psychické stránce. Váš nákup má smysl.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.